Серед глядачів-90% самі учасники. Та кілька сімей місцевих жителів. А приїхали на фестиваль, як глядачі, на скільки я помітив- ми з Тетянкою та двоє дівчапт з одним індусом, з якими ми познайомилися, більше гостей фестивалю не бачили
Повернутись до Теми для нашої балачки
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей