Операція. Де брати гроші?

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 20 серпня 2012, 20:14

Отже, Юлія Бардіна відгукнулась, вона буде.
Отже, остаточний список:
Люцина Хворост
Микола Воловик
Олексій Воронько
Ірина Скринникова
Олена Кофанова
"Сказки дядюшки Риоса" ( Сергій Шерман, Полтава)
Мария Мороз и Александр Толкачёв
Юлия Сабаранская
Юлия Бардина (Полтава)

адреса Агати kafe-agata@i.ua
Для великих файлів agatasun-sun@mail.ru
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 20 серпня 2012, 19:49

Lucinissima написав:Чи має клуб "Агата" логотип? Мусить мати. Його теж треба використати в афіші.


Має, не просто треба, а це обов'язкова умова.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 20 серпня 2012, 19:44

admin написав:
50 % - то насправді гривень 800...


.

80% процентів.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Lucinissima » 20 серпня 2012, 16:42

Чи має клуб "Агата" логотип? Мусить мати. Його теж треба використати в афіші.

Назва "Сузір’я блазня" - годиться. Ефектно.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення admin » 20 серпня 2012, 16:13

Бажано б усіх виконавців уже знати, бо ти ж хочеш ввечері афішу...

50 % - то насправді гривень 800...
Небагато.

Щось спробуємо виручити від продажу книжки і просто адресної фінансової допомоги від усіх охочих.

Назва, на мій погляд, непогана. Обговоримо тут.

І ще напиши тут адресу Агати.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 20 серпня 2012, 16:07

Cвітлана Миколаївна, здаєтся вже вияснили.

Тепер, що до концерту. Остаточно узгодили 8 вересня, субота. Вхід 50 грн, нам віддають 80% каси.
Треба робити афішу. В афіші обов'язково вказати що концерт благодійний, на що збираются кошти. Також написати про презентайію книги "Сузір'я блазня" ( А може зробити цю назву назвою концерту?)
Отже, вносимо в афішу таких виконавців
Люцина Хворост
Микола Воловик
Олексій Воронько
Ірина Скринникова
Олена Кофанова
( Ми її більше знаємо як Лесю, але вона просила написати саме так)
"Сказки дядюшки Риоса" ( Сергій Шерман, Полтава)
Мария Мороз и Александр Толкачёв

Юлия Сабаранская

Здаєтся всі. Кого я написав російською, бажано і в афіші так.
І сьогодні до вечора ще має відгукнутись Юлія Бардіна та ще одна з нею.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Лариса » 19 серпня 2012, 14:03

Агов, Енею!
Як по батькові Світланку?
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Лариса » 16 серпня 2012, 20:40

Домовилися.
Згодна з усіма.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Lucinissima » 16 серпня 2012, 16:12

Ларочко, хай я буду коректором і напишу передмову. У понеділок-вівторок. Годиться?
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 16 серпня 2012, 15:22

Cпробую пояснити. Дуже сподіваюсь, що вдастся зібрати не лише Апостроф'ян та їх знйомих. Якщо вдастся запросити музикантів розкручених в Харкові, той же "Амарок" наприклад. Прийдуть їх постійні слухачі, а ми їх будемо вантажити віршами, які цікаві, за великим рахунком лише нам. Я не протии читання віршів, але не перевантажуючи, що б не було нудно людям чужим.
Якщо буде готова книжка, то безумовно, Світланка має трохи віршів почитати. Але не лише ті що в книжці, а й російською мовою та білоруською в неї є.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей


cron