Дурість чи свідома провокація?

Re: Дурість чи свідома провокація?

Повідомлення Eneus » 15 вересня 2013, 20:28

Коли людина переходить у воржий табір, бо там більше платять це, звісно, прикро, але це лише половина лиха. Значно гірше, коли шкодить спідтишка, залишаючись серед своїх, навіть являючись адміном спільноти.
Так, істерика почалась в 2010 році, але цю тему вони експлуатували і раніше. Перед виборами 2006 року розповсюджувалась фальшивка- газетка "Харківський націоналіст", де на першій шпальті були портрети Тягнибока,Ющенка,Юлі і Гітлера, і пафосна ставття про "правильний вибір", яка закінчувалась приблизно так ( не дослівно) "Пам'ятай, що б ти не підтримував- радикалізм Тягнибока,лібералізм Ющенка чи соціалізм Тимошенко- ти підтримуєш велику справу розпочату Адольфом-визволителем в далекому 1941 році". Звісно, розумна людина зрозуміє що це-провокація, але розумні люди за ПР не голосують. А ось цільова аудиторія зробить" ПРавильний" висновок і проголосує "ПРавильно". І я, чесно кажучи, здивувався скільки людей сприймало цю фальшивку за чисту монету, навіть не старих і начеб-то не дурних.
Тепер вони влаштовують чергову виставу з цієї серії марш "українського визвольного війська" в Лозовій 6 жовтня. А інформаційну підтримку ім забезпечують адміни українських патріотичних спільнот у соціальних мережах. Що це- підлість, зрада чи банальна дурість? І ще дивує купа лайків під цими постами та схвальних коментарів, чи може я чого не розумію?
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Дурість чи свідома провокація?

Повідомлення Lucinissima » 09 вересня 2013, 08:46

Віталику, лінк на Вікі не працює - такі лінки треба відокремлювати від усіх розділових знаків.

А істерика з приводу ІІСВ почалася рівно в той рік, коли янучари прийшли до влади. Тобто - у 2010-й. Пам"ятаю, як тяжко було в травні того року бачити всю цю бутафорію. Здавалося, й повітря важким стало.
Саме 2010-й ознаменував початок краху харківської незалежної новинарської журналістики (зі слів моєї подруги-журналістки, яка спочатку працювала в новинарській агенції Харківського обласного телебачення, а потім перейшла на інший канал: якщо тепер усе одно всі канали регіонівські, то краще працювати на Регіони за 2500 грн/міс, а не за 1000).
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Дурість чи свідома провокація?

Повідомлення Eneus » 09 вересня 2013, 07:03

Ми бачимо, як чинна влада, намагаючись зберегти прихильність свого електорату не гребує нічим, зокрема створює якийсь протиприродний культ з вшанування подій Другої Світової війни, намагаєтся , доводячи до маразму, асоціювати українство зі "зрадою" і "фашизмом" і т.д. Коли це роблять допкіни та колісніченки, а ведется на це їх лохторат, то це ще можна зрозуміти. Але як розуміти, коли раптом в українських патріотичних пабліках в соц.мережах раптом стала активно поширюватись інформація про УВВ ("Українське визвольне військо" http://uk.wikipedia.org/wiki/Українське_Визвольне_Військо) як про героїв, а на 6 жовтня, навіть, організовують "Марш УВВ" в Лозовій. Невже, ті, хто це робить не розуміють яку реакцію вони викликають і кому це дійсно вигідно? Невже адміни українських пабліків ( В тому числі "Ми-патріоти України", "Слобідський Край", "Справжня варта") такі продажні, що їх змогли купити регіонали? Чи може я чогось не розумію?
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00


Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


cron