Олександр написав:Lucinissima написав:Не забувай: тоді був терор.
Ми зараз рухаємось у тому самому напрямку. Ще кілька років - і шлях буде незворотнім.
Бодай Небеса Твоїх слів не почули!
Нині - терор ринку. Усе вирішує власна воля людей, зокрема економічна (на що витрачати гроші).
Тягар свободи, так би мовити: нема на кого розраховувать і нема кого винуватити, крім себе самих.
Додому
