Захистімо Україну!

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Олександр » 05 липня 2012, 09:45

У них немає зовнішніх кордонів, тому й шанси на незалежність - мізерні. А ось дерусифікація там, наскільки мені відомо - реальність.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 05 липня 2012, 09:42

Олександр написав:Я не знаю, про яких саме татар йдеться


Про булгарських я думала. 20 років тому ходили поголоски, що вони теж домагатимуться незалежності від Росії. І теж з’являлися там ніби свої націонал-демократи... "Не той тепер Миргород, Хорол-річка не та".
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Олександр » 05 липня 2012, 09:39

Lucinissima написав:Чому, напр., православні грузини проти російської експансії стійкіші, ніж татари-мусульмани?

Я не знаю, про яких саме татар йдеться, але ситуація в принципі і там і там подібна. У Криму після масового переслення росіян татари ніколи не складали більше 30% населення. У Татарстані (Булгарії) росіян - до 40%.
А у Грузії вони - мікроскопічна меншина.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 05 липня 2012, 09:36

Олександр написав:
Lucinissima написав:У смерті алкоголіка від білої гарячки винен алкоголік, а не горілчані компанії.

І сама людина, і компанії також.


Алкоголік.
Горілчані компанії - не хижаки, які вбивають здорове, а мухи, які рояться над виразками. Спочатку з’являються виразки, а вже тоді прилітають мухи.

Це - все одно що "відбити" чи "перелюбити" чоловіка: звинувачувати в такому - смішно.
Винен завжди той, хто зраджує, а не той, хто спокушає.
Востаннє редагувалось Lucinissima в 05 липня 2012, 09:44, всього редагувалось 3 разів.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 05 липня 2012, 09:34

Олександр написав:Маніпуляції розраховані на середньостатистичного обивателя, а не на творчу особистість.


То скажи мені, будь ласка, чому одні "цільові групи" російських маніпуляторів виявляються стійкішими, ніж інші?
Чому, напр., православні грузини проти російської експансії стійкіші, ніж татари-мусульмани?
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Олександр » 05 липня 2012, 09:24

Lucinissima написав:Не піддаваймось маніпуляціям, і все.

Маніпуляції розраховані на середньостатистичного обивателя, а не на творчу особистість.

Lucinissima написав:У смерті алкоголіка від білої гарячки винен алкоголік, а не горілчані компанії.

І сама людина, і компанії також.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 05 липня 2012, 09:17

Олександр написав:Не перебільшуй. Споживач дуже часто - то лише жертва маніпулятивних технологій. Рекламних і не тільки.


Чинник маніпуляції має місце, але ми дорослі люди, і відповідальність за рішення споживача все одно лежить тільки на ньому, на споживачеві.
Не піддаваймось маніпуляціям, і все.

У смерті алкоголіка від білої гарячки винен алкоголік, а не горілчані компанії.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Олександр » 05 липня 2012, 09:07

Не перебільшуй. Споживач дуже часто - то лише жертва маніпулятивних технологій. Рекламних і не тільки.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 05 липня 2012, 08:56

І все одно: головна дійова особа і рушій економіки - СПОЖИВАЧ.

До культури це, хоча й з певними умовностями, також можна прикласти. Принаймні до масової культури.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Олександр » 05 липня 2012, 08:47

У нашій країні немає вільного ринку. І свободи економічної в останні два роки меншає так само, як і політичної.
І вплив сусідів з північного сходу (прямо або через аґентів) - зовсім не ринковий чинник.
А те, що нині владущі ведуть нас у напрямку 1937-го (точніше, 29-го) - на жаль, стає незаперечним фактом.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 107 гостей


cron