У клубах

Модератори: Лариса, admin

Re: У клубах

Повідомлення Eneus » 16 червня 2014, 09:28

14 червня відбулась чергова зустріч клубу "Суголосся", цього разу на виїзді, в Солоницівці, планували на березі ставка, але взв'язку з погодою скористались запасним варіантом- солонцівський Колегіум. Свої вірші читали Віктор Бойко, Тетяна Очеретянова та Сашко Мовчан. Говорили також про Бориса Чичибабіна. Студійна робота- колективне редагування рукопису Сергія Стеценка, як на мене, занадто жорстке, після такого редагування всіх учасників можна вважати співавтрами :D
Наступна зустріч запланована на 12 липня у Вільшанах. І ось тут я запропонував і ця ідея всім сподобалась, те що ми гоаорили давно. Пропоную зібратися всім разом "Суголосся", "Апостроф", "Пегас" в урочищі шматовому на куліш.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: У клубах

Повідомлення Eneus » 05 квітня 2014, 09:50

21 березня, у Всесвйтнт день поезії члени літературного клубу "Пегас", що діє при Вільшанській біблютеці для дорослих, провели свое засідання спільно з учнями місцевої школи.


До учнів 7-А класу (класний керівник Гичка Р. В.) та 7-Б класу (класний керівник Зуб Т. О.) завітали місцеві поети: кері вник клубу Слатина О. М., Зуб В. А., Юйко Л. Ф., Федьо Н.1. та Гичка Юля, які пробують себе на поетичнм ниві Учні уважно слухали поетів- земляків, які читали вірші різної тематики: патріотичні твори, про рідний край, про природу, а особливо гарно сприймалися слухачами сатиричні твори Кійко Л. Ф. Лірично I красиво у музичному супровод! подала свої Твори Юля Гичка.
И. ЧЕРНЕЦЬКА.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: У клубах

Повідомлення Лариса » 12 січня 2014, 21:35

Приєднуюсь до вітань нашій Діні. Вона все молодшає і кращає.

Щодо "поета" Диченського - такий у нас в Україні недавно став народним. Я давала на нього посилання:
http://argumentua.com/stati/chitayu-po- ... hyu-naturu

Лаври уркаганів не дають спокою багатьом "поетам". Може, й цьому "народного дадуть, якщо більше матом писатиме..."

Щодо необов’язковості - я вважаю її страшенною перепоною для дружби і зазвичай уникаю необов’язкових людей. Нічого не зробиш...
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: У клубах

Повідомлення Eneus » 12 січня 2014, 20:19

Отже, як я вже писав 11 січня, в клубі "Суголосся" (м. Дергачі) відбулося чергове засідання. Цього разу вітали з ювілеєм Діну Мамедову.

Зображення

Також було повідомлення про літературне життя на Ізюмщині, там наіть газета щомісячна виходить "Литературный Изюм", але прикро, що російськомовна, роздали всім присутнім спецвипуск газети присвячений Борису Диченському, де надруковані його вірші а також вірші йому присвячені. Серед останніх є навть такий шЫдевр
Есть кореш у меня, Борис Диченский
я за него готов всем пасть порвать

Ну і далі в томуж стилі.

Далі була студійна робота -присутні читали свої вірші і всі разом їх розбирали.

Людей було малувато, значно менше ніж минулого разу, певно тому що субота була, офіційно робочою.


P.S А на Світланку я ображаюсь. Чомусь, дивним чином, у неї трапляются проблеми зі здоров'ям, саме тоді, коли я її кудись запрошую, при чому повідомлячє про це вона в саму останню хвилину- коли я вже в дорозі.. В це можна було б повірити, як би це не повторювалось щоразу.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: У клубах

Повідомлення Лариса » 06 січня 2014, 19:21

Не думаю, що вчасно. Люцинка вже не зможе, бо в неї змінилися обставини, та й я після свят буду в роботі.
Це хіба що місяці за два-три...
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: У клубах

Повідомлення Eneus » 06 січня 2014, 18:56

11 січня о 14:00 (час може змінитись) відбудется чергове засідання клубу "Суголосся" в Дергачах. За деякими, неофіційними даними, на порядку денному привітання з минулим ювілеєм Діни Мамедової (перебіжчиця :D ). Я планую поїхати. Приєднуйтесь!
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: У клубах

Повідомлення Лариса » 20 грудня 2013, 23:51

Як на мене, це справа звички.
Наш адмін зробив таку послідовність для форуму в цілому, бо не всі можуть швидко дістатися до останніх повідомлень, а так вони відкриваються відразу. І це логічно на форумі, бо в основному завсідники форуму перечитують всі тексти по мірі надходження.
До речі, кожен може змінити ці налаштування в себе сам.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: У клубах

Повідомлення Олександр » 20 грудня 2013, 21:51

Це, звісно, не в тему, але зворотній порядок постів у темах "Українська поезія" - це суцільний жах.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: У клубах

Повідомлення Лариса » 16 грудня 2013, 08:19

Знаєш, може, це й на краще: зараз дійсно не найлегші дні...
Хай визначаються з датою (на якусь суботу) і передаш нам усім їхні побажання: що саме вони від нас чекають і скільки часу ми матимемо на виступи.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: У клубах

Повідомлення Eneus » 16 грудня 2013, 07:45

Зірки складаются так,що краще це зробити після Нового Року, тому що зараз у бібліотеці річний звіт ( ох, вже ця бюрократія :evil: ).Треба лише щоб і вони і ми визначилися з датою і підготувалися.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Далі

Повернутись до Все про клубні справи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


cron