Мої враження від останніх подій...

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 22 листопада 2013, 15:23

Шатилов радить еміґрацію.

Але кому ми ТАМ потрібні?..
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 22 листопада 2013, 11:52

Відучора маємо нову тему для балачки. Але, напевно, слова вже не допоможуть.
Президент, як дрібний шахрай, "розвів" усю країну. А що йому? В нього — вертолітні майденчики, розкішні апартаменти, ліси для полювання і армія — для вибивання зубів народу.
Отже в Європу ми вже не йдемо, повертаємось на смітник історії.

Чи допоможе новий майдан?
Що можемо зробити ми, кожен на своєму місці, аби разом з країною не сповзти в ту вигрібну яму, яку вже дбайливо підготували для нас Янукович-Азаров і Ко?
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 17 листопада 2013, 10:30

До речі, ось тут теж можна подивитись цікавий репортаж на схожу тему:
http://www.youtube.com/watch?v=-POrs88E9Fs
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 17 листопада 2013, 08:45

А ось надійшли свіжі враження від останніх подій у Харкові.
Наш Микола Саппа надіслав на пошту наступне повідомлення з коротким коментарем «Я там був». Так зазвичай інтроверти висловлюють свої враження. :)


Під час показу "Відкритий доступ" у Харкові вимкнули світло
Середа, 13 листопада 2013, 18:48

У Харкові під час показу альманаху "Відкритий доступ" зникло світло. Як повідомляє кореспондент "Української правди", організатори встигли показати лише три хвилини першої короткометражки, що входить до альманаху. Варто зазначити, що у всій будівлі, окрім того приміщення, де відбувається кінопоказ, світло є. Фільм демонстрували в культурному центрі "Інді". На показі були присутні близько 50 осіб. Добкін не любить документальне кіно?

Протягом року "Відкритий доступ" був показаний в 20-ти містах України. У деяких містах невідомі перешкоджали показам. Так 27 вересня був зірваний показ у Києві. У Черкасах в будівлі, де показували альманах, шукали вибухівку. На показі альманаху в Донецьку і Севастополі відключили світло. У Сімферополі в двері приміщення, в якому проходив показ, кинули димову шашку. У Миколаєві показ альманаху намагалися зірвати двічі, зокрема співробітники МНС заборонили проведення заходу через нібито несправність електрощитової. Зірвати показ намагалися і в Одесі. У Броварах місцева влада перешкоджали показу фільму "з метою збереження громадського спокою". Останній випадок спроби зриву показу відбувся 25 жовтня: у Трускавці за 5 хвилин до початку показу альманаху у приміщенні "Народного дому" зникло світло.

Українська правда
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 17 листопада 2013, 08:40

Мда... До свята незалежності — черговий радянський воїн!
Щось у цієї влади з пам’яттю, це точно. Втім, це ж теж вотчина дупкіна & гепкіна?
Тоді все зрозуміло.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 26 серпня 2013, 07:22

Довелось побувати на святкуванні Дня Незалежності в своєму селищі. Вцілому, враження гнітюче- совок живий. Схоже, що огранізатори мітингу та промовці забули, що, власне святкуєм. Чи не єдиний хто виступав українською-був голова делегації ветеранів з Санкт-Петербурга.Не обійшлося без казусів- відкриваючи оновлений пам'ятник, стягуючи простирадло відламали ствол автомата на скульптурі. А потім у когось з "поважних гостей" вкрали сумку. От тільки незнаю, якщо в представників Райдержадміністрації- то так їм і треба, а якщо в пітерських гостей, дійсно інцедент неприємний. А порадувало те, що серед не численних глядачів, майже половина була у вишиванках, і це зовсім не "організована масовка"( ті були в бейсболках з символікою ПР).
Зображення

Зображення
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 15 липня 2013, 05:37

Ні, мені сподобався не тільки Мовчан, якого я знаю зі Слобожанського молодіжного семінару.
Є непогані вірші.
Дякую, Віталій!
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 14 липня 2013, 18:34

Не знаю, чи в цю тему, але більш підходящої не знайшов. Добрався, нарешті, до написання статті про поетичний клуб при вільшанській бібліотеці:

http://www.vilshany.info/l-teraturnii-k ... -dush.html

Там і посилання на творчість клубчан. Як і слід було сподіватись, рівень дуже низький, але зверніть увагу на вірші Сашка Мовчана, мені здаєтся, з нього толк буде, принаймні на тлі решти виглядає досить таки непогано.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 11 липня 2013, 07:36

фестиваль пісенно-обрядового фолкльору у Сковородинівці
http://www.vilshany.info/forum/thread357.html
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Надія » 04 червня 2013, 09:44

Найяскравіше враження того місяця - це доповідь Оксани Забужко 13 травня в бібліотеці Короленко в рамках фестивалю Хвильового. Під впливом її, а також досліджень Шевельова з іншим сприйняттям перечитувала Хвильового. Здається Вікторія Склярова робила запис, а я для себе я фіксувала лише ннайцікавіше.
Надія
 
Повідомлення: 39
З нами з: 08 лютого 2012, 15:01

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


cron