Сторінка 1 з 1
Re: Поїдьмо до...

Додано:
11 травня 2012, 10:07
Надія
Сьогодні 11.05 о 15 годині біля 5 ЦКБ (круг 18 тр-са біля 4-ї невідкладної) мітинг з нагоди приїзда президента Латвії.
Re: Поїдьмо до...

Додано:
26 квітня 2012, 11:43
Lucinissima
Пані Надіє, а наступного разу коли буде?
Re: Поїдьмо до...

Додано:
20 квітня 2012, 07:26
Надія
Сьогодні о 16 годині там же під судом також акція. У кого є вільний час, гідність та хоч якась надія на майбутнє підтримайте. Вчора були люди з різних міст від Львова до Севастополя. Дуже болить за Харків.
Re: Поїдьмо до...

Додано:
18 квітня 2012, 19:35
Лариса
Надю, а чому до 18-ї? Її завтра там судитимуть?
Re: Поїдьмо до...

Додано:
18 квітня 2012, 14:09
Надія
19 квітня біля апеляційного суду на Руднева 36 з 9 до 18 години збирається акція на підтримку Юлії Тимошенко усіх небайдужих просять підтримати.
Re: Поїдьмо до...

Додано:
20 вересня 2011, 14:21
Lucinissima
Сяйнула ідея: якщо до конкретних людей - є поетеса Галина Опришко, безмежної доброти жінка, яка мешкає в Конотопі. Буде рада в себе нас гостити ("нас" у розумних кількостях, авжеж))). Можна буде домовитись і гайнути.
Re: Поїдьмо до...

Додано:
09 вересня 2011, 08:39
Лариса
Дякую, Люцинко.
Шарівка - Наталівка, як на мене, — то все таке офіційне. Сіли в автобус, приїхали, побігали навколо руїн, «подивіться на цей будинок» — «подивіться на той будинок»...
А хочеться поїхати до конкретних людей, побачити місто їхніми очима...
Втім, кудись таки поїдемо.
Re: Поїдьмо до...

Додано:
09 вересня 2011, 00:36
Lucinissima
Дуже рекомендую екскурсію слобожанськими садибами - Шарівка, Наталівка, Старий Мерчик. Цього літа в турбюро коштувала 140 грн з особи.
Тепер - пропозиції із серії "дурень думкою багатіє":
Ніжин.
Опішня й Полтава. Заодно й Зіньків (колиска Зерових

Умань (з парком).
А ще - Кам'янець-Подільський і Чернівці, хоч і далеко.
До Києва і Львова згодна їздити щороку

Поїдьмо до...

Додано:
07 вересня 2011, 12:00
Лариса
Тут пропонуємо місця, які хотіли б відвідати разом з клубом «Апостроф».