Посилання на відео

Re: Посилання на відео

Повідомлення Лариса » 22 грудня 2013, 22:03

У украинских олигархов есть две недели, чтобы спасти самих себя
Соскін (видео)
http://ukrlife.tv/video--u-ukrainskih-o ... ideo--1208

Початок можна пропустити, бо досить нудно слухати цифрові викладки про вартість газу, а далі — дуже цікавий, як на мене, погляд на можливе вирішення нинішньої ситуації протистояння з владою та зміни режиму.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Посилання на відео

Повідомлення Лариса » 19 грудня 2013, 09:28

Вільнюський хор “Bel Canto” виконав давню українську щедрівку:
phpBB [video]
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Посилання на відео

Повідомлення Олексій » 18 грудня 2013, 21:43

EUROMAIDAN:
phpBB [video]
Олексій
 
Повідомлення: 8
З нами з: 09 червня 2013, 17:08

Re: Посилання на відео

Повідомлення Лариса » 12 грудня 2013, 13:32

Вітя, чао!

Ось що заспівали журналісти януковичу:

http://ru.tvi.ua/new/2013/12/11/zhurnal ... vitya_chao
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 03 грудня 2013, 16:36

admin написав:.
Українці отримали один висновок, а росіяни — інший. Було б дивно, якби однаковий, бо таки ж в різних казанах варились народи.

Це ми так вважаємо.А дехто вважає по іншому і спираючись на такі ж факти та авторитетних вчених , знаходить "русский ген",доводить спілність давніх слов'ян і що всі,зрештою,і є "русские". Хто з дослідників правий? Звичайно ж наші? А чому? Бо результат більше подобаєтся? Але яке це має відношення до науки? А до політики, тепер сподіваюсь,зрозуміло.
admin написав:.
Наприклад, моя бабуся чешка, дідусь поляк, інший дід — українець. А в подруги в роду циган, єврей і вірменин. І що? З цього можна робити якісь висновки?
...

Саме так! Тим більше,не можна робити висновки про походження цілого народу дослідивши ДНК десятка добровольців!
У фільмі звучить фраза "ген такий-то носять в собі стільки-то відсотків українців" Як можна на підставі данних кількох чоловік подавати таку статистику?
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Посилання на відео

Повідомлення Lucinissima » 02 грудня 2013, 17:31

Лариско, а Володимира Маслійчука Віталій же пропонував запросити до Клубу якось. Щоб той прочитав лекцію з історії Слобожанщини.

Ти мені потім його книжку даси почитати?

Я пана Маслійчука кілька разів бачила на засіданнях ХІФТу. Приємний пан, тямущий.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Посилання на відео

Повідомлення Lucinissima » 02 грудня 2013, 17:29

Не переглядала відео (мій старий комп відео не тягне), але просто зазначу, що мені сподобалися - безвідносно до чогось конкретного - слова Віталика:

Eneus написав:...з тієї ж серії, що і "українській нації- 140 000 000 років", "Сіракузи-насправді Сірогузи", "Ісус Христос- українець"," українска мова походить від санскриту" і т.д. Тобто, патріотизм патріотизмом, але здоровий глузд втрачати не варто.


БРАВО!
На подібний синдром - "українці давніші навіть від людиноподібних мавп!" - страждав і нещодавно померлий Сергій Плачинда.

А присутній на цьому форумі наш добрий знайомець Олесь, пригадується, висилав мені - для посміятися - лінк на статтю якогось ідіота від історії, який усерйоз виводив Трою від троїстих музик :D

P.S. Знову ж таки - безвідносно до всього - хочу зробити комплімент Віталієві за його власний здоровий глузд. Я зазирала на Твою сторіночку ВКонтакті, там такі класні арґументи за атеїзм!
Востаннє редагувалось Lucinissima в 02 грудня 2013, 17:33, всього редагувалось 3 разів.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Посилання на відео

Повідомлення admin » 30 листопада 2013, 20:24

Абсолютно не чіпляє. Я навіть не бачу, про що тут можна було б сперечатись.
Українці отримали один висновок, а росіяни — інший. Було б дивно, якби однаковий, бо таки ж в різних казанах варились народи.
А яке відношення це має до політики?
Наприклад, моя бабуся чешка, дідусь поляк, інший дід — українець. А в подруги в роду циган, єврей і вірменин. І що? З цього можна робити якісь висновки?
Абсолютно не розумію, яким боком такі дослідження дотичні до політики. Хіба що до біології та трошки до історії.

А щодо його науковості — сперечатись не буду, бо хто з нас на 100 відсотків знає правду про це...
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 30 листопада 2013, 18:28

"Науковість" наведеної інфрмації лежить десь по середені між "Битвою екстрасенсів" та блоком "Невероятное" у виданні "Интересная газета". На жодне питання не відповідає. Тільки недавно читав, абсолютно аналогічну саттю ( лише з іншими висновками) про "русский ген". На мою думку, неварто сприймати серьозно "наукові" теорії, дані для яких можна обирати довільно, в залежності від політичних уподобаннь. Це, звісно, лише моє imho, пробач, якщо ця думка тебе так зачепила.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Посилання на відео

Повідомлення admin » 30 листопада 2013, 17:34

Не знаю, чому треба мовчати. Я сприйняла фільм як додаткову можливість зазирнути в минуле людства і побачити спільне коріння з половиною світу. Це й так зрозуміло з огляду на те, що кількість людей на планеті невпинно зростає, а отже колись в них були спільні предки. Якщо досліди з молекулою ДНК допомагають хоч трошки простежити ці ниточки родства, то, як на мене, це дуже цікаво.
Якихось інших думок, про які ти казав раніше, — про якісь расові відмінності чи переваги — при перегляді фільму в мене не виникло.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей


cron