Посилання на відео

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 30 листопада 2013, 17:23

Відео подивився. Але краще прмовчу.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Посилання на відео

Повідомлення admin » 26 листопада 2013, 23:54

Отже переглянеш обидві серії, тоді поговоримо.
:)
А я зараз, нарешті, читаю "Провінцію" Маслійчука. :))
Правда, повільно, бо приїжджаю з роботи пізно.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 26 листопада 2013, 14:30

Вибачаюсь, якщо я помилився і говорю про зовсім інший проект :oops: Просто в неділю ми зустрічались з товаришами і виникла мова про документальний фільм по ТРК "Україна", де йшла мова про те, начеб-то вчені розшифрували ДНК нації, про походження українців від неандертальців і т.д. На що Володя дав нищівну критику. Я вирішив, що судячи з назви це і є той проект, а отже не варто на нього тратити час. :? Ще раз вибачаюсь, якщо це інший проект, подивлюсь.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Посилання на відео

Повідомлення Лариса » 26 листопада 2013, 13:18

Не розумію, яке відношення має твій останній допис до фільму.
Взагалі не розумію, чому треба пов’язувати дослідження вчених із расистськими теоріями.
Це успішно роблять придурки з владних структур, і дехто на це ведеться. Мені ж дивно, що ти тлумачиш на нашому форумі прості речі так, наче перед тобою — недоумки.

Віталій, ти взагалі дивився той фільм?
Ти мене дуже дивуєш.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 26 листопада 2013, 07:55

Нація це не порода тварин. Це явище, передовсім, соціокультурне. Виникнення і формування національного дискурсу в Європі ( і український не виключення) це початок-середина 18 століття. Українці, як і інші східно-європейські етноси не живуть на обособленому острові, від середньовіччя і до ранньомодерного часу населнення було дуже рухливим, активно мігрувало, різні групи змішувались, Про яке збереження якоїсь біологічної ідентичності(ще до виникнення нації, як історичної спільноти!!!!) може йти мова?
Ну а виводити антропогенез українців від неандертальців, відрізняючи його від аентропогенезу решти людства, це взагалі маячня, після цього лишилось тільки форму черепа штангенциркулем заміряти для підтвердження приналежності до "вищої арійської раси"
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Посилання на відео

Повідомлення admin » 25 листопада 2013, 21:53

Зрозуміла.
Але історики теж повинні посилатися на факти, як і генетики.
Зрештою який би не був телеканал, але науково обгрунтовані факти завжди важать більше, ніж базікання на будь-яку тему.
Мені здалося, що німецький вчений дійшов певних висновків саме завдяки дослідженням. В істориків свої досліди, а у генетиків — свої. І мені було б цікаво почути аргументи Маслійчука, а не заклики до здорового глузду.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 25 листопада 2013, 19:49

admin написав:Володя Маслійчук займається генетикою?
:D
Хто такий Володя Маслійчук і що саме викликає в нього скепсис?

Ні, він не генетик, а історик.І значно авторитетніший фахівець, ніж попсовий телеканал. А "сенсаційні відкриття" показані в цих роликах, на його думку,- надумані притягнуті за вуха "факти" з тієїж серії що і "українській нації- 140 000 000 років", "Сіракузи-насправді Сірогузи", "Ісус Христос- українець"," українска мова походить від санскриту" і т.д. Тобто, патріотизм патріотизмом, але здоровий глузд втрачати не варто.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Посилання на відео

Повідомлення Олександр » 25 листопада 2013, 17:37

admin написав:Хто такий Володя Маслійчук і що саме викликає в нього скепсис?

Відомий історик. Фахівець з історії Слобожанщини, головно соціальної, історіограф і перекладач.
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Посилання на відео

Повідомлення admin » 25 листопада 2013, 10:37

Володя Маслійчук займається генетикою?
:D
Хто такий Володя Маслійчук і що саме викликає в нього скепсис?
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Посилання на відео

Повідомлення Eneus » 25 листопада 2013, 07:52

Лариса написав:Хто пропустив на телебаченні документальні фільми про ДНК-дослідження (в мене телевізора немає, але я гадаю, ці дві серії таки мали транслюватися на якомусь з каналів?) — ось тут можна переглянути не лише обидва фільми по 50 хвилин кожний, а й їх обговорення у студії.
Мені було цікаво.

ДНК-1
"Портрет нации". Серия 1
http://oll.tv/serial/36520-dnk-portret-natsii-e01

ДНК-2
"У пошуках жінки"
http://oll.tv/serial/63735-dnk-2-u-poshukakh-zhinki-e01

Володя Маслійчук оцінив цей проект дуже скептично.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


cron