Операція. Де брати гроші?

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Лариса » 16 серпня 2012, 13:00

Розмістила Світланині вірші і фото.
Ось тут можна подивитися:
http://club.apostrof.in.ua/index.php?op ... Itemid=115

Ідея збірної солянки мені не подобається. Краще якусь тему. Хоча б умовну. В неї все одно можна вписати будь що.

Не зрозуміла, чому прочитання чотирьох віршів між музичними творами перетворить вечір на на "свої для своїх".
Але роби як знаєш.
Я поки що роблю все можливе, щоб до вечора зробити якусь кількість книжок.
Немає вступу. І поки що нема коректора...
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 16 серпня 2012, 10:54

Читання віршів включити, звичайно, можна. Але по мінімуму. Краще запросити різних музикантів, які підтягнуть свою аудиторію, щоб зібрати більше людей, різних людей, не перетворюючи вечір на "свої для своїх".

Що до тематичності, також, не думаю що варто. Хай це буде "збірна солянка", але треба щоб було цікаво всім.


Лесю Кофанову запросили.

Логотип- файл є, я надішлю його тобі.

Ларисо, виклади на сайті в розділі "Наша Творчість" вірші Світланки, щоб я міг давати посилання, пояснюючи хто це така.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Лариса » 16 серпня 2012, 08:29

Гадаю, в програму можна включити також і читання віршів - тільки зробити концерт на якусь тематику, і читати виразно, щоб програма вийшла цілісною. А отже запросити й Сашка Бобошка, і когось із талановитої молоді. А Леся Кофанова? Її запрошували?

Логотип треба взяти у власниці "Агати". Я спробую пошукати в себе на дисках: може, й лишився десь.
Треба чітко визначити, що, хто й коли має робити.
Міркуйте щодо назви вечора. Вона має бути лаконічною і виразною. Нижче буде написано:
Добродійний концерт.

Або - ваші пропозиції-?
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 16 серпня 2012, 06:56

Отже, свою участь пiдтвердили- Люцина Хворост, Микола Воловик, Iрина Скринникова, Сергiй Шерман ( "Казки дiдуся Рiуса", Полтава)
Олексiй Крок прореагував якось надто прохолодно i байдуже. Сказав, що вiн Свiтлану не знаэ, i взагалi, в нього можуть бути iншi cправи.
Дуже сподiваюсь на Андрiя Трушевського- вiн надзвичайно талановитий скрипаль, маэ свою аудиторiю, до того ж, дуже зобов'язаний Свiтланцi, якщо вiдмовить- то в нього зовсiм нема совicтi. А також групу "Амарок", це теж маэ поговорити Свiтлана.
Ще, можливо, погодятся люди з клубу "Iрбiс", зокрема Юлiя Сабаранська ( буду точно знати в понедiлок).

Що до афiшi. э деякi умови. Поперше, обов'язково- логотип Агати (Файл э). А по друге, розмiщення по мicту- строго з дотриманням законодавства, де попало клеяти не можна.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення admin » 15 серпня 2012, 09:20

Віталій, складай план вечора і кажи, що треба від мене. Я зроблю кольорову рекламу і треба буде розвісити її на видних місцях по місту.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Lucinissima » 15 серпня 2012, 08:39

Я записуюсь, співатиму. З Миколою Воловиком розмовляли? Його електронна адреса volovik_mikola@mail.ru
Віталіку, напиши Ірі Скринниковій: skrinnikova@ukr.net
і гітаристу Олексієві Кроку: the_krock@mail.ru

Треба буде запросити якомога більше публіки - клубівців та інших знайомих.
Востаннє редагувалось Lucinissima в 15 серпня 2012, 10:33, всього редагувалось 1 раз.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Eneus » 15 серпня 2012, 07:07

5, 7 чи 8 вересня.
До понедiлка бажано пiдготувати список виступаючих.
I, коли все буде остаточно узгоджено, треба максимально забезпечити "явку". Чим бiльше людей прийде, тим краще, ще й тому, що менший % доведется вiддати за аренду.


P/S є й альтернативний варiант- репетицiйна база Дiми Тесалова, взагалi без плати за аренду, але там малий зал i знаходится це в таких "грєбенях" що йой.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення admin » 14 серпня 2012, 11:31

Кафе «АГАТА». Попередньо: 5, 7 чи 8 вересня.
Благодійний концерт.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Lucinissima » 13 серпня 2012, 21:33

Віталій Гапоненко обіцяє розповісти про майбутній благодійний концерт.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Операція. Де брати гроші?

Повідомлення Лариса » 13 серпня 2012, 21:25

Цей рік врожайний на медичні пригоди наших клубчан.
Щойно вийшов після важкої операції на серці Володя Пустовалов, як сьогодні боляче вразила нова звістка: Світланці Загребі треба знайти гроші на операцію обох очей.
Перше, що спадає на думку: оголосити збір грошей у клубі. Але тоді вже кілька чоловік ображено скажуть: "я теж переніс важку операцію цього року, і мені ніхто грошей не пропонував".
І не пропонували якраз саме тому, що самі в цей час потребували грошей на лікарню... Я особисто можу назвати сімох людей з нашого клубу, з якими це трапилось цього року, а скільки ще мовчать і мовчки несуть свій тягар?
Що й казати, рік видався важкий.

Чекаю пропозицій в цій гілці: як допомогти товаришеві, подрузі?
Одна пропозиція сьогодні вже пролунала: провести концерт, продати квитки і віддати гроші хворому...

А Ви що скажете?
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Поперед.

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


cron