Захистімо Україну!

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Лариса » 19 серпня 2012, 21:31

Гадаю, ніхто з нас не має жодних ілюзій з приводу того, що завтра, 20 серпня харківська влада таки випише собі привілегію не вчити українську мову і силоміць нав’яже це людям.
Але вийти на десяту годину на площу Конституції все-таки не завадило б.
На жаль, в мене завтра "надто робочий" день, бо понеділок. Тож мене не буде. Але хтось таки вийде. Хай ми нічого не зробимо проти бандитських прийомів, але хай вони все бачать, що ми не вівці і що ми не згодні з політикою нищення нашої мови та культури.
Фактично незаконне прийняття так званого закону - це початок кінця України як спадкоємиці культурного надбання і початок втрати незалежності.

Ми це розуміємо, отже хто може -- виходьте.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Надія » 15 серпня 2012, 09:52

Процесс повернення до рідної мови, нажаль, дуже повільний в часі, бо надто довго ми відхилялись в інший бік. Як показали вчорашні події, він неможливий з втратою демократичних цінносей. З розмов з захисниками на майдані я почула, що вони вважають себе незалежними від жодної з партій, ще один різновид противсіхів, думаю тому їх довго не чіпали, але коли вони виклали листівки проти Я, з ними перестали гратися. Мешканці західних областей далекі від нашої реакції на питання мови, бо вони розуміють, що це тільки кістка закинута нам. Я була у Львові в день коли вийшли на голодування в підтримку Тимошенко, вони розуміли, що це єдиний шлях об,єднати країну проти влади, це розуміє весь прогресивний світ, але нажаль не розуміють наші противсіхи. Окрім українських, є ще багато книжок, які ми забуваємо. Згадаймо хоча б Оруела з його 5-ти хвилинками ненавісті, у Грузії вистачило розуму незважаючи на весь бруд підтримати свого лідера. Ще кілька цікавих речей, які я побачила цього року у Львові. На багатьох зупинках, та видних місцях розклеяні листівки «Це зараз читають усі: Шкляр,….». Але найбільш мене вразив фестиваль дитячої книги біля палацу Потоцьких. Це було таке яскраве дійство, як карнавал. Малеча приходила з батьками в коштовних, надзвичайно цікавих костюмах героїв дитячих книжок, про які я , на свій сором, навіть не чула та багато іншого. Прочитала про концерт, звичайно підтримую. Може можна було б використати майданчик захісників мови, бо окрім особистої підртримки ми ще зможемо привернути увагу до нагальних проблем. Там ще є літній майданчик, де грав симфонічний оркестр, сидячі місця можна ввічливо пропонувати за гроші. Вибачаюсь, якщо ідея не дуже вдала.
Надія
 
Повідомлення: 39
З нами з: 08 лютого 2012, 15:01

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Лариса » 15 серпня 2012, 03:22

Бойовики Кернеса вночі розтрощили агітматеріали харківських захисників української мови

http://maidan.org.ua/2012/08/bojovyky-k ... skoji-movy

Нелюди... Коли ж ці окупанти заберуться геть - туди, де їм місце?
Питання, звичайно, риторичне, адже харків’яни вибирають щоразу тих, кого вважають подібними до себе.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 10 серпня 2012, 08:57

Лариско, дивись!

http://www.youtube.com/watch?v=iuvru3q6AwQ
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Лариса » 10 серпня 2012, 06:21

Ось тут інформація про вчорашній мітинг:
http://maidan.org.ua/2012/08/na-pidpysa ... -mitynhom/

Звичайно, ті самі обличчя. Хтось - у відпустці, хтось на роботі (все ж таки час для зборів вибрано не найкращий). Хтось зневірився: не зраджував українців тільки дуже ледачий. Хтось каже: «Доки ж нам мітингувати? До нас нікому немає справи, ця влада прийшла не для того, щоб дослухатись до народу, а для того, щоб його знищити». А інший заглибився в роздуми (чи в горілку) і уникає товариства.

Але ж ми є. Тож гуртуймося!
«Борітеся — й поборете!». Чиї це слова? (чухаю потилицю...)
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 09 серпня 2012, 08:25

Повідомлення надійшло вранці, цитую:

9 серпня 2012 року о 12:30 у Харкові на майдані Свободи відбудеться мітинг протесту проти мовного закону.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Лариса » 08 серпня 2012, 22:11

СЬогодні, 8 серпня, президент вкотре довів нам, що він не є президентом українського народу. В нього не виникло сумнівів щодо прийняття закону про остаточне знищення української мови. Те, що не вдалося завершити кремлівським КДБістам, то вирішив зробити їхній вірний прислужник.

Що робити нам?
Йти з вилами на Київ чи стояти до запаморочення по-під вікнами харківських посіпак, які вже наперед поспішили запевнити своїх київських хазяїв у вірності? Будь-які дії не дадуть результату: це не наша влада, її не цікавить думка людей.
Я вважаю, що сьогодні президент своїми діями фактично розпочав війну проти народу України.

Отже міркуймо...
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення admin » 11 липня 2012, 12:45

До відома небайдужих харків’ян:

На майдані Свободи (імені Дзержинського :)) триває акція протесту проти "язикового" закону. Кілька чоловік ночують навпроти вікон обласної ради, решта приходить туди хто коли може.

Бажано пітримати людей. Хто має змогу, приходьте хоч ненадовго: поспілкуйтесь, пригостіть чимось хлопців та дівчат, постійте поруч з ними, лишіть свій підпис на підтримку акції.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Lucinissima » 05 липня 2012, 10:26

Ага, значить, я не була обізнана добре. Дякую.

Але так чи інак - питання: чому одні спільноти чинять опір, а інші піддаються?
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Захистімо Україну!

Повідомлення Олександр » 05 липня 2012, 10:16

Он глянь пару волань росіян з приводу мовної ситуації в Татарстані:
http://zvercorner.com/?p=7311
http://rusplatforma.org/novosti/news2803/
І порівняймо зі "страшною українізацією" у нас...
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


cron