Просто хочеться побалакати :)

Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Lucinissima » 14 листопада 2013, 11:42

Олександр написав:P.S. Ет, якби більшість жінок керувалася Твоїми критеріями, набагато менше мерзотників і хамів було б на світі...


Жінці теж треба дозріти, як вину =) Молоденькі дівчата часто ще дурні як двері. Я сама 10 років тому була... ой, жах :oops:

І якби чоловіки не шукали собі молоденьких, а шукали розумну подругу, - вони менше б обпікалися, запевняю Тебе.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Олександр » 14 листопада 2013, 11:42

А якщо чоловік буде піднімати Тебе о... сьомій ранку, причому виключно з метою покращити Твоє здоров`я, Ти йому теж даш у щелепу?
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Lucinissima » 14 листопада 2013, 11:38

Сила волі - це важливо для будь-якої дорослої людини, незалежно від статі. Можливо, від чоловіків її проявів чекають більше, ніж від жінок...

Ну так, важко поважати людину, яка стала рабом шкідливої звички, наприклад. Я не сприймаю виправдань, що кинути пити чи палити - НЕМОЖЛИВО.

Але якщо сила волі стає ядром особистості... Тоді не знати куди дівається м"якість і природність. Мені здається, така особистість буде надвимогливою не лише до себе, а й до інших. Чоловік, який буде мене підіймати о шостій ранку і гнати на зарядку (з метою тренування сили волі))), сильно ризикує ненароком дістати від мене (спросоння) в щелепу =)))

Мені подобається в людях (обох статей) природність, певність себе, знання себе, свого тіла і душі, своїх недоліків і прагнень. Треба знати, яким зі своїх бажань можна потурати, а які краще приборкати, щоб не завдати шкоди. Треба знати, в якій ситуації себе стимулювати і спробувати дати з себе максимум, а в якій - розслабитись і отримувати задоволення. Це баланс, рівновага, золота середина, про яку говорили ще давні римляни. І це теж приходить із досвідом.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Олександр » 14 листопада 2013, 11:28

Викладачі? Ой, як цікаво!

Гм, а сила волі у чоловіках хіба не головне?

P.S. Ет, якби більшість жінок керувалася Твоїми критеріями, набагато менше мерзотників і хамів було б на світі...
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Lucinissima » 14 листопада 2013, 11:24

Дались Тобі ті військові =)
У моєму роду їх не було, тому нічогісінько сказати про них не можу. У формуванні мого ідеалу ця когорта чолвоіків участі не брала =)
У моєму роду були актори, футболісти, інженери та викладачі =) І поки що мої внутрішні терези рішуче хиляться у бік викладачів =))

Що в чоловіках головне? Розум (і не лише теоретичний, а й практичний, житейська мудрість так звана - вміння адекватно оцінювувати наслідки своїх і чужих дій, розуміння людей та їхніх мотивів). І доброта.

Якщо з розумом у Шевельова було дуже непогано, то з добротою, як на мене, не склалося.

Хоча шляхетність і порядність у ньому була. Такий висновок можна зробити хоча б із того, що він під час німецької окупації не піддався пропаґанді й не став уживати термін "жидобільшовизм". Більшовиків громив (справедливо!), а євреїв не чіпав.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Олександр » 14 листопада 2013, 11:12

До речі, про військових у ролі жіночого ідеалу чудово написа Джером у повісті "Як ми писали роман".
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Олександр » 14 листопада 2013, 11:07

Ой, а що?
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Lucinissima » 14 листопада 2013, 10:55

Я не назвала Маланюка екскаваторником)) Я ввела образ абстрактного екскаваторника як антонім до худорлявого інтеліґента =)
А взагалі - в чоловікові не краса головне. Ой, не краса...
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Олександр » 14 листопада 2013, 09:15

Це Маланюк екскаваторник? Ну, знаєш...

Покупець, звісно, знайдеться... Ось тільки це дуже специфічний покупець.
Але я писав про інше. Так що Твої слова аж ніяк не заперечують сказане мною.
Приєднані файли
1_054.jpg
1_054.jpg (37.44 Кб) Переглянуто 2715 разів
Є радість творчости, захоплення і чар,
А "муки творчости" – це вигадка нездар.
І. Качуровський
Олександр
 
Повідомлення: 169
З нами з: 23 вересня 2011, 15:14

Re: Українофобія в Харкові як вона є

Повідомлення Lucinissima » 13 листопада 2013, 23:45

А на цьому фото він славний! Очі розумні й усміх такий соромливий, незлобний. Схожий типажем на Еда Нортона у фільмі "The Painted Veil" за Сомерсетом Моемом.
IMGVAH91S14J1.jpg
IMGVAH91S14J1.jpg (35.35 Кб) Переглянуто 2716 разів


P.S. На Твою заувагу: на кожен товар свій покупець =) Кому інтеліґенти в окулярах до душі, а кому екскаваторники з ореолом брутальності.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


cron