Як Вам така тема?

Re: Як Вам така тема?

Повідомлення Eneus » 28 липня 2013, 18:24

admin написав:. І ображати людей лише тому, що твій погляд не збігається з їхніми - це як мінімум демонстрація невихованості.

А ображатися на людину лише тому, що її погляди відрізняются від твоїх- властивість віруючих.Їм не потрібні аргументи, вони їх просто не сприймають. Тому з ними, якщо хочеш зберегти нопмальні відносини- краще дисуксій уникати.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Як Вам така тема?

Повідомлення admin » 26 липня 2013, 21:11

Розумієш, з будь-якої гарячої теми можна розвинути цікаву дискусію. З переконливими доказами, фактичним матеріалом, ілюстраціями, цитуванням класиків або просто розумних людей різних часів. Власне, саме для таких дискусій ми й збираємось.
А можна зробити так, як колись зробив один з харківських поетів, встати і сказати приблизно таке:
"Ви всі тут дурні, мені нема про що з вами розмовляти. І Костенко ваша - це цвинтар, і Шевченко ваш - це дурня. І взагалі — хто я, а хто ви? Я - поет ТАКОГО рівня!..." І ГОРДО, головне, щоб гордо! — піти геть.

Справа в тому, що дискусії рівня "Сам дурень" нас не цікавлять. Нас цікавить небайдужий погляд розумної людини. Будь-який погляд, якщо ти зможеш його відстояти без приниження співбесідників. Я певна, що у клубі стільки поглядів на релігію, скільки людей. І ображати людей лише тому, що твій погляд не збігається з їхніми - це як мінімум демонстрація невихованості. А от якщо зможеш підтримати ДИСКУСІЮ — це було б чудово. Зрештою, люди міняються в залежності від оточення. Може, й ти зміниш когось?
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Як Вам така тема?

Повідомлення Eneus » 26 липня 2013, 17:37

Церква не буває "наша" чи "не наша". Будьяка церква- це 1 хитрий на 1000 лохів. "Українська" церква - штучна структура створена політиканами, що приносить українству більше шкоди ніж користі.
А взагалі, тема дуже гостра, буде ( якщо така тема буде) не просто діалог, а гаряча дискусія. Особисто я не змовчу. А поважати "почуття" віруючих і добирати вирази- не збираюсь. І закінчится це грандіозною сваркою. Воно треба?
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Як Вам така тема?

Повідомлення admin » 25 липня 2013, 18:12

Але ж лізе якраз не наша церква, а московська! Можливо, цікаво буде послухати, звідки вона взагалі взялася в нашій країні і чому досі не пішла?
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Як Вам така тема?

Повідомлення Eneus » 25 липня 2013, 17:52

Моя думка: В ЖОДНОМУ РАЗІ!
Зараз і так церква веде себе занадто нахабно, лізе в усі сфери, куди її не запрошують. Видно історія попів нічому не навчила. Давайте хоч наш клуб залишимо чистим від цієї зарази.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Як Вам така тема?

Повідомлення Лариса » 24 липня 2013, 20:48

Що товариство скаже з приводу доповіді на клубі на тему "Історія церкви в Україні"?
Чи цікаво? Чи є хтось, хто зможе доповнити доповідача, щоб вийшов діалог? Хотілося б почути різні думки або пропозиції з цього приводу.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Поперед.

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


cron