Мої враження від останніх подій...

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 18 грудня 2013, 18:20

Домовленість з Москвою є практично домовленістю про повільну здачу суверенітету.

Где в "московских соглашениях" "зарыта собака":
http://podrobnosti.ua/opinion/2013/12/18/948907.html

Якщо хтось чекає виборів-2015, хай подивиться, як були проведені вибори минулого тижня. Це не вибори.

Якщо наші депутати (хай навіть лише опозиційні!) не складуть свої повноваження, то можно вважати, що Майдан вони продали, віддали на розтерзання банді.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 14 грудня 2013, 15:39

Мені подобаються назви нинішніх новин, які самі по собі вже дають відповідь на багато питань. Як ось ця:

«Олигархи о Януковиче: он роет не собственную могилу, а братскую»
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 14 грудня 2013, 10:10

Лариса написав:Що мене найбільше вражає в діях влади, це повна неадекватність.

............

Якщо це діалог, то треба викликати психіатрів...

З цієї ж серії- дивують погрози з боку Генеральної прокуратури на адресу повсталих. Зазвичай, ( в світовій історії) якщо влада хоче схилити повстанців до перемовин то обіцяють всім амністію- тоді, можливо, втомлені протестом люди і погодятся сісти за круглий стіл з владою. А якщо звучать погрози- то іншого виходу ніж іти докінця- більше не залишаєтся. Невже влада цього не розуміє?
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 13 грудня 2013, 21:46

кошмар.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 13 грудня 2013, 11:34

Дуже символічно: харківські фашисти від влади спалили мікроавтомобіль харківських громадських діячів, якими перевозили музичну апаратуру.
Причому - в тому самому місці, де за кілька місяців перед цим вони розбили пам’ятну дошку, присвячену Шевельову, звинувативши видатного вченого в пособництві фашистам.
Знову питання: ТАК ХТО ФАШИСТИ, товарісчі?

Нічого, вам лишилося не довго... Гітлерівці теж лютували, але де вони зараз?
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 13 грудня 2013, 10:41

За умов миру, напевно, це посилання я розмістила б у темі "Цікаві статті", але зараз це надто актуальна тема. До того ж, мої особисті враження співпадають з точкою зору автора:

Зима динозавра. Янукович стає диктатором доісторичного зразка
http://tyzhden.ua/Politics/96551
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 12 грудня 2013, 15:57

Що мене найбільше вражає в діях влади, це повна неадекватність.

Люди вийшли на майдан і кажуть: "Давайте розмовляти, бо нас не влаштовує те, як ви з нами поводитесь".
В результаті представники влади кажуть: "а нас в Криму і Луганську є трохи знайомих хлопців, яким ми іще подобаємось, ось вони, дивіться".

Ми їм кажемо: "Приберіть своїх провокаторів, вони б’ють ні в чому не винних молодих міліціонерів. І покарайте нелюдів, які били мирних людей".
А вони на те: "Ой, погляньте: якісь невідомі спалили машину опозиційного лідера!"

Ми їм кажемо: "В усіх цивілізованих країнах влада, яка не спроможна керувати країною, добровільно йде у відставку".
А вони нам на те: "Посуньтесь трохи, бо ми тут прохід хочемо своїми автобусами загородити, а не Вашими наметами".

Якщо це діалог, то треба викликати психіатрів...
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 11 грудня 2013, 12:35

Нарешті зрозуміли:

Экс-глава офиса НАТО в Киеве Джеймс Грин: "Время для терпения закончилось. Наш ответ должен быть на языке, который поймут бандиты: санкции, арест активов и презрение".


http://mignews.com.ua/ru/articles/150846.html
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення admin » 09 грудня 2013, 22:37

Західні діячі один за одним попереджають про незастосування сили до мирних мітингувальників.

Якби ж вони тільки знали, як бандити хапають по одному журналістів і в різних містах і вивозять в невідомому напрямку (і міліція знизує плечима: «Ми не знаємо, де він дівся»). Якби вони бачили, як "мирні" бандити з автоматами вчиняють погроми в офісах медіа і крадуть все, що бачать!
Якби вони знали, як в судах за півгодини напівживу невинну людину роблять винною в усіх смертних гріхах і кидають на довгі роки у в’язницю!
Ось наша толерантність! Ось наші інтелігентні дамочки, яких повністю влаштовує банда і її "порядок".

То хто там згадував про фашизм в Україні?
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 09 грудня 2013, 14:59

Егеж... У Кам’янець-Подільському. Там така фортеця гарна!
:D

А я думаю так: ми є, і ми — харків’яни. Тож хай з нами рахуються. Хай вони емігрують, бо скоро таких дупних заповідників в Україні не залишиться зовсім. Отже хай в Корею емігрують.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


cron