Мої враження від останніх подій...

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення admin » 29 травня 2014, 15:35

Росія планувала 11 травня святкувати народження своїх фашистських "республік" по всім містам Сходу України. Виявляється, що вони навіть наперед поквапилися надрукувати марки до цієї святкової для них дати:

http://collector-rarity.blogspot.com/20 ... st_27.html

Марки тепер не потрібні нікому крім хіба що колекціонерів, але факт лишається фактом.
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення admin » 23 травня 2014, 23:37

ФАШИЗМ прийшов на нашу землю. Ця сволота не відчепиться від України. Звідки Росія бере стільки нелюдів? Нащо вона виростила їх? Для того, щоб вони різали на частини наших людей, топили їх і тягали за машинами на тросі?

Як Земля носить цю сволоту!...
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 15 квітня 2014, 10:47

В соціальній мережі ВКонтакте в групі "Соціоніка" мене забанили з формулюванням "За ненависть к руководству России". Відповів, що це за честь для мене.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 12 квітня 2014, 19:59

Я ненавиджу РОСІЮ! Сволота, яка під керівництвом Гітлера-Путіна захоплює землі сусідів, яка брехнею і гебельсівською брехнею перетягла на свою підтримку більшу частину свого населення, яка фактично б’є в спину пораненому і не має жодних моральних принципів... Я донедавна писала російською мовою і мої улюблені поети — досі російські, але де межа злочину? Де межа негідництву?
ФАШИЗМУ ПУТІНА НІ!
ФАШИЗМУ ПУТІНА НІ!
ФАШИЗМУ ПУТІНА НІ!

Россияне, предавшие нас, подло напавшие на нас, знайте: мы будем защищать каждую пядь своей земли. Матери России, вы послали к нам своих сыновей — готовьтесь к похоронам.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 23 березня 2014, 18:46

Мене сьогодні впіймала парочка симпатичних журналістів - на репліку. З"ясувалося, поляки. Взяли інтерв"ю для польського телеканалу)) Запитували, з яким меседжем ми сьогодні сюди прийшли, запитували, як ми ставимось до анексії Криму, запитували, що будемо робити, якщо російські війська ввійдуть на територію Харківщини... Я сказала на камеру - будемо чинити опір, доки це буде можливим (хоча - між нами - не знаю, який там з мене борець). Ще якесь дивне питання було про уряд - чи не думаю я, що уряд замість того, щоб діяти ефективно, піариться перед виборами... Я рішуче відповіла, що під час війни уряд критикувати не варто)) (хоча, суто між нами кажучи, міністра оборони хочеться придушити).
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 22 березня 2014, 20:58

Я не вірю в дієвість подібних заходів. Це все одно що розповідати сусідам і грабіжнику, що ти взагалі-то не в захваті від того, що останній грабує твою квартиру. На що сподіватись? Що він передумає чи пожаліє? Чи сусіди киватимуть головами: "Так, так, це не дуже добре!"
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 22 березня 2014, 20:14

Не світ за очі, а на Західну Україну.

Тільки я поки що не маю матеріальної змоги цього зробити, і мені дуже боляче через це. Душа рветься((

Але що ж, наразі треба намагатися бодай щось робити тут. Ми завтра беремо участь у записі англомовного відеозвернення до світової спільноти :) Хочеш з нами?
Є в Харкові відсотків 20-30, які чітко на нашому боці. А це означає - не все ще втрачено.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 22 березня 2014, 18:38

Коли стикаєшся з такими фактами, хочеться кинути все напризволяще ("хай собі як знають / божеволіють, конають") і виїхати світ за очі. Тут згадую, що казав Шатилов і вже не так ображаюсь на нього за цю статтю: жити серед дурнів і зрадників не надто гарна штука.
Соромно, що за стільки років люди не виховали в собі почуття гідності і патріотизму.
Стоять в Донецьку із гаслами "Янукович, спаси!"
Теж мені божа матір — спаситель-рецидивіст! Сором страшний.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 22 березня 2014, 17:49

"Драматично відрізняються думки мешканців Криму, де 88% вважають Росію дружньою країною, а 76% ― підтримують політику Путіна щодо України"
ПОКАЗОВО.

Лариско, я давно казала - не можна будувати Україну з тими, хто її ненавидить.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 22 березня 2014, 17:10

Путінська Росія підступно напала на Україну саме тоді, коли вона була виснажена і потребувала допомоги найбільше. Жах від усвідомлення цього факту довго не давав оговтатись, гадаю, не лише мені. Всі мої друзі досі стежать за новинами до пізньої ночі і почуваються виснаженими і вкрай знервованими. Отже світ має справу з гітлером ХХІ століття... Збігається все: і риторика, і логіка, і цинізм, і дії.

Вряд чи варто тут писати всі враження від воєнних дій та їхніх наслідків - все це вже є в соціальних мережах. (Невдовзі я зроблю перехресні посилання з нашою сторінкою в фейсбуці).

А зараз скажу лише, що мене особисто найбільше засмучує не позиція Путіна - він людина аморальна і підла, втім всі загарбники є такими - а зрадницька позиція практично половини населення України:

http://tsn.ua/politika/bilshist-ukrayin ... 41267.html

Вони готові лизати чоботи окупанта і не готові воювати за Батьківщину. Що це: звичка до холуйства, колабораціонізм, чи просто дурість?
Якщо вони вважають, що випадково опинилися в цій країні - хай котяться під три чорти в Магадан чи куди хочуть! Так ні, їм треба ще шматок країни потягти з собою.
Ненавиджу цих овочів.

Втім сподіваюсь, що ці дослідження можуть бути неправдивими. Таку надію мені дає те, що навіть наш Харків повстав проти загарбника, а Харків завжди був достатньо стриманим.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


cron