Мої враження від останніх подій...

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 26 грудня 2013, 16:56

А ось про нашого головного бандита:

http://glavnoe.ua/news/n159569

І про абсурд:
http://glavnoe.ua/news/n159528
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 26 грудня 2013, 15:55

Я вважаю, що на сторону народу має перейти армія.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 26 грудня 2013, 15:35

Eneus написав:зараз влада абсолютно спокійна і майдан не створює їй жодного дискомфорту.


На жаль, мені теж здається, що Віталій має рацію.

Люди своє зробили, тепер справа за політиками. Всі "наші" депутати хай ідуть у добровільну відставку і звертаються до очільників країн Європи з проханням про дипломатичне втручання.

Якщо Європа не хоче отримати в себе під боком другу Білорусь.
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 26 грудня 2013, 15:20

:)
Думаю, ти помиляєшся. Вони сміливі вночі з ножами. Вони бандити, але не повні дурні, тож це розуміють. Тому й вишкірюють ікла.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 26 грудня 2013, 15:15

Лариса написав:Зараз влада нагадує вовка, якого загнали в куток. Вовк від страху й люті шкірить ікла, кидається і готовий на все.

Та не скажи, 1 грудня, дійсн було так,але вони вже оговтались і зараз влада абсолютно спокійна і майдан не створює їй жодного дискомфорту.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 26 грудня 2013, 14:49

Ні, нас не мало. Принаймні їм вистачить, як тільки армія перейде на бік народу.
Я впевнена, що мізки запудрити з ящика неможливо навіть третині країни. Ті ж бідаки, які вірять банді й самі від цього страждають — хай собі страждають. Хто їм доктор?

Щодо першого розгону беркутівцями мирного майдану - так це ж зрозуміло. Путін сказав Янику: "Роби, як я. Побий їх добряче, так, щоб налякати всіх, щоб більше ніхто не вийшов." От вони вибрали час, коли спротив найменший: на Майдані лишилися хлопці та дівчата, решта людей спить мирним сном, сам Майдан теж стомлений і сонний...
Вони бояться боротися на рівних, вони звикли, як бандити, всі чорні справи робити вночі, нападати по троє на одного, озброєні — на дітей та старих жінок. Тут вони виглядають героями, жінок та дітей вони майже не бояться...

Вони лише не розрахували, що народ їм трапився "якийсь неправильний": замість лякатися — вийшли по всій Україні на площі...
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 26 грудня 2013, 14:44

Лариса написав:...на них з усіх боків кидаються мешканці Донецька, загрожують, кричать матюки...


...дикуни.

Все, що відбувається, - це якась масова атака плебсу на нормальних людей.
Боже, як нас мало!!
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 26 грудня 2013, 14:30

Не думаю, що скомпроментувати хочуть і владу, і опозицію. Вони розраховують на те, що народ "схаває" те, що скажуть по ящику. Достатньо подивитись кадри, як два десятки донецьких євромайданівців ходять по Донецьку з гаслом "Вітя, не ганьби Донбас!", а на них з усіх боків кидаються мешканці Донецька, загрожують, кричать матюки і, вже звичне "Работать не хотят!". Ось це їхній виборець, на них розрахована ця "туфта".
Розрахунок простий: потихеньку розправитись з лідерами, заодно залякавши лякливих, а потім розповісти всьому світові і власним громадянам, що всі ці злочини робить "погана опозиція", яка рветься до влади, платить майданівцям і організовує провокації проти влади, аби підняти якомога більше людей.
Нормальна людина в це ніколи не повірить. Як ти, скаже, що це театр абсурда. Але ж їх нормальні люди не цікавлять, за них нормальні не голосують.
Зараз влада нагадує вовка, якого загнали в куток. Вовк від страху й люті шкірить ікла, кидається і готовий на все.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 26 грудня 2013, 13:25

Взагалі, те, що відбуваєтся в країні- це якийсь театр абсурду. Від самого початку цих подій. Перший розгін майдану-30 листопада, кому він був вигідний? Невже вони не розуміли яка буде реакція? Потім, 11 грудня домовились про "круглий стіл" і рптом в ночі знову штурм. Хіба це не дурниця, якщо влада, дійсно бажає припинити дестабілізацію ситуації? І ось тепер знову, занадто оперточно якось все це виглядає і з Тетяною Чорновіл і з Дмитром Пилипцем. Звісно, влада- гопота та бандити, але ж вони не ідіоти? Таке враження, що за всім стоїть якийсь "сірий кардинал"( який, до того ж, має реальний вплив на владу) мета якого і владу скинути і опозицію дискредитувати. Але хто? і яка кінцева мета цих дій?
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 26 грудня 2013, 12:58

А справді - було б виходом, якби ВСІ опозиційні депутати Верховної Ради склали свої повноваження.

І лишилися б там тільки реґіони з комуністами. Парламент без опозиції вже не вважався б леґітимним.

Чого вони чекають?? Невже серед їхніх радників нема тямущих людей?
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей


cron