Мої враження від останніх подій...

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 06 січня 2014, 10:45

Дуже приємно було переконатись, що Руслана Лижичко не писала провокативного звернення до Фаріон:
http://kriminal.tv/news/ruslana-ofitsij ... arion.html

Про це Руслана написала у Фейсбуці.

“Хочу звернутися до всіх українців.

У переддень Різдва, коли я готувалась з нашим Львівським хором до виходу на сцену в Битві Хорів, якісь провокатори інсценували звернення від мого імені на якомусь невідомому мені сайті.

Це не мої слова, і хто мене знає, розуміє, що я на таке не здатна ні в словах, ні в думках.
Мета зрозуміла. Але віру в правоту нашого протесту не підірвати такими дешевими діями.

Всі, хто стоїть із нами по один бік барикад, є нашими побратимами, і ми молимось на нашу єдність.

Шановні юристи,адвокати, правники! Звертаюсь до вас! Допоможіть покарати кривдників. Позив на велику суму проти брехунів буде хорошою для них наукою і на Майдан можна буде купити дрова в достатній кількості.

P.S. Всі мої заяви розміщаються на моїх офіційних ресурсах. А пряма мова завжди підкріплена відеозверненнями”, – написала Руслана.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 28 грудня 2013, 16:08

І з приводу провокації, якою є побиття Тетяни Чорновіл.
Я вже казала, що влада влаштувала її не лише для того, щоб розправитись з журналісткою, а й кинути тінь на лідерів опозиції. Так воно й виходить зрештою. Нічого нового вони вигадати не змогли.

Мені подобається ось ця стаття, де чітко сформульовані аргументи щодо осіб, які вчинили цей злочин, у світлі останніх новин розслідування:

http://ipress.ua/ljlive/namagannya_mili ... 37077.html
Намагання міліції приховати справжні мотиви нападу на Тетяну Чорновол
не витримують жодної критики
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 28 грудня 2013, 15:59

Знову думаю: як точно відповідає ситуації картинка з Гепою і Дупою. Сьогодні вони радіють, що зіпсували одяг Луценкові. Так іноді дитина радіє, що обісрала собі пальчики і тепер може мазати ними по стіні.
Те, що з розумом і культурою у Кернеса не склалося, то всі знають. Шкода, що його посіпаки за гроші ладні і самі бруднити все навколо себе. Насамперед — себе самих.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 27 грудня 2013, 13:35

Щойно поговорила з товаришем про референдум, аж ось прочитала цікаву статтю. Вже дала на неї посилання в іншій гілці, але додам ще й тут:

http://gazeta.ua/articles/politics/_kly ... ich/534261
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 27 грудня 2013, 12:22

Я спілкувалася сьогодні з одним розумним чоловіком (він завжди має реалістичні прогнози щодо ситуації в країні), він переконав мене, що ми переможемо мирним шляхом.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 27 грудня 2013, 12:08

Про тупих...
:)
Приєднані файли
640x441.jpg
640x441.jpg (47.28 Кб) Переглянуто 3429 разів
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 27 грудня 2013, 11:47

Лариса написав:Я вважаю, що на сторону народу має перейти армія.

Це можливо лише під час активної фази протистояння.

Лариса написав::)
Вони бандити, але не повні дурні.

Ото ж бо. Тому такі дії саме зараз виглядають абсолютно не логічними з їх боку.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Eneus » 27 грудня 2013, 11:46

Лариса написав::)
Вони бандити, але не повні дурні.

Ото ж бо. Тому такі дії саме зараз виглядають абсолютно не логічними з їх боку.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Лариса » 26 грудня 2013, 17:02

Так, Караванський - розумний чоловік. Я розмістила вже цей текст в іншій гілці.
Але щодо армії — зараз не 2004 рік, і армія складається з живих людей.
Та ще якщо зважити на останні новини:

http://censor.net.ua/news/264980/pokras ... _ofitserov
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Мої враження від останніх подій...

Повідомлення Lucinissima » 26 грудня 2013, 16:57

Лариса написав:Я вважаю, що на сторону народу має перейти армія.


Так, це було б добре. Але у 2004 році армія і міліція фактично перейшли на бік протестувальників і тодішнього фаворита протесту - Ющенка. Гадаю, армійці дещо розчаровані: 5 років ющенкового президентства ніяк не покращили їхнього становища.

Подивись, що пише Караванський.

Святослав Караванський написав:

НЕВІДКЛАДНІ ПРОПОЗИЦІЇ

У зв’язку з переходом державної адміністрації України на чолі з колишнім злочинцем Януковичем на рейки терористичного врядування, виникає гостра потреба для лідерів Майдану звернутися по допомогу до демократичної громадськости світу в особі урядів демократичних держав.
Уряди демократичних держав не можуть стояти осторонь від того, якими методами криміналоцентрична адміністрація України керує европейським народом, що прагне вступити на асоціятивних правах до ЕС. Ці методи відверто терористичні: убивства, калічення активістів, руйнуванням їхньої власности, а також застосування до них наклепницького судочинства через очолену злочинцями юридичну систему.
Названі злочини є злочинами проти людства за мирного часу.
Тому ніхто, а Майдан має взяти на себе місію звернення до демократичних урядів світу із закликом-пропозицією. А саме:
1. просити демократичні уряди відкликати своїх послів з України;
2. заморозити банкові рахунки в европейських банках усім членам адміністрації екс-зека Януковича включно з членами Партії Регіонів, які, перебуваючи під впливом кримінальних елементів, підтримують бандитський курс екс-зека і становлять резерв виконавців антилюдських злочинів.
Окремо треба звернутися до міжнароднього Гаазького трибуналу з просьбою порушити справу проти адміністрації президента Януковича і самого президента за вчинення низки злочинів проти людства.
Такі звернення лідери Майдану мають прийняти на вічі Майдану.
Плюс до цих міжнародніх заходів, Майданові варто поширити в Україні звернення екс-члена Партії Регіонів І. Богословської із закликом до депутатів і членів цієї партії виходити з партійних фракцій та членства в партії, щоб не бути співучасниками злочинств.
Ці невідкладні шанси для українського народу не можна ігнорувати.

Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Поперед.Далі

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


cron