Обговорюємо прочитане...

Re: Обговорюємо прочитане...

Повідомлення Лариса » 10 лютого 2013, 13:43

Я б так не сказала. «Танго смерті» написане з гумором і читається легко, і зовсім не зле. Як матимеш трохи часу, я дам тобі почитати.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Обговорюємо прочитане...

Повідомлення Lucinissima » 10 лютого 2013, 13:31

Недолюблюю Винничука, тож за новими текстами його не стежу. Читала деякі критичні його опуси. Місцями він справедливий, місцями ні, але злобний - майже завжди. Зоїл. :D
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Обговорюємо прочитане...

Повідомлення Лариса » 10 лютого 2013, 13:24

Масенко._Суржик.jpg
Масенко._Суржик.jpg (68.58 Кб) Переглянуто 2621 разів


Егеж, Люцинко. Я спробувала проілюструвати твоє посилання.
:)

Щодо коментарів нижче - чухаю потилицю: як по-різному сприймаються твори різними людьми. Мені «Весняні ігри...» Винничука взагалі не сподобались. А от «Танго смерті» - дуже.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Обговорюємо прочитане...

Повідомлення Lucinissima » 10 лютого 2013, 13:15

А я ще раніше писала про оцю книжку Лариси Масенко

viewtopic.php?f=4&t=69
Lucinissima
 
Повідомлення: 185
З нами з: 02 вересня 2011, 17:12

Re: Обговорюємо прочитане...

Повідомлення Eneus » 06 лютого 2013, 12:08

Звичайно, розміщувати твори не можна. Але для обговорення кожного окремого твору краще мати окрему тему, а це вже вийде розділ.

А що-до Винничука "Танго Смерті"- я розчарований. Винничук "списався". "Осінні ігри...." ще якось схожі на його ранні твори, а от "Танго...." і, особливо, "Груші в тісті"- дуже слабо в порівнянні з тим що він писав раніше.
Eneus
 
Повідомлення: 98
З нами з: 15 серпня 2012, 07:00

Re: Обговорюємо прочитане...

Повідомлення admin » 05 лютого 2013, 22:56

До речі, можу дати почитати...
І було б непогано взагалі ділитися (обмінюватися на деякий час) прочитаними книжками...
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Обговорюємо прочитане...

Повідомлення admin » 05 лютого 2013, 22:54

Тему започатковано на прохання Віталія (Енея) з тим, щоб ділитися враженнями від прочитаних творів - прози. Бо поезії тут вже маємо багацько, а про іншу літературу людям і поговорити досі не було де. :)
Мені здається, що окремий форум створювати для цього не варто, бо розміщувати твори сучасні не можна, аби не порушити чиїсь права, а решту можна й тут.

Отже хто що цікаве читає та радить іншим?

Я, наприклад, вражена новим романом Юрія Винничука «Танго смерті». Особливо приємно читати цей твір опісля його ж «Весняних ігор в осінніх садах». Це як небо і земля. І, здається мені, - це найкраще з того, що я читала за останні кілька років. Тих, хто чекає на трилери та детективи, попереджаю: назва не відповідає жанру. Це ностальгійний, з гарним почуттям гумору, роман, чимось схожий на мемуари, де довоєнний Львів розкривається перед читачем мов на кольоровому екрані. Читач начебто потрапляє в гамір львівської балачки, стає учасником подій. Втім роман багатовимірний, і ми мандруємо в часі разом з автором. Трошки історії, трошки фантазії, трошки кохання...
:)
Ну а я поки що продовжую читати цю чудову книжку...
admin
 
Повідомлення: 175
З нами з: 07 червня 2011, 16:42

Поперед.

Повернутись до Теми для нашої балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


cron