Пропоную зміни

Модератори: Лариса, admin

Re: Пропоную зміни у клубі

Повідомлення Володимир Пустовалов » 15 вересня 2011, 20:01

Щодо "сказати в очі", то тут не той випадок: у мене йдеться про людину, яка добровільно взяла на себе і тягне непросту суспільно корисну працю, іноді всупереч своїм приватним справам.

-----------------------------------------
Краще мені в очі скажете. :)
Володимир Пустовалов
 
Повідомлення: 5
З нами з: 10 вересня 2011, 22:14

Re: Пропоную зміни

Повідомлення Лариса » 15 вересня 2011, 15:20

Володю, не треба про таке писати на форумі. Краще мені в очі скажете. :) І мені приємніш буде, і Вам.
(до того ж я й так знаю, яка я хороша :idea: )

А щодо формату зустрічей, то гадаю, що наступний наш поетичний вечір (який на сайті книгарні нібито не має жодного стосунку до нас, навіть згадки нема про клуб «Апостроф»! :shock: ) ми проведемо як студійний. Там буде не просто читання віршів, а здебільшого їх обговорення та критика. Не знаю, чи всі цей формат сприймуть, але раніше наші вечори були саме такими і гадаю, вони більш доцільні.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка

Re: Пропоную зміни

Повідомлення Володимир Пустовалов » 15 вересня 2011, 14:51

Клуб «Апостроф» став невід’ємною частиною життя багатьох людей і – мого також. Я сприймаю клуб як важливу ланку діяльності української громади Харкова в царині української культури – важливої складової державності української нації.
Той формат роботи клубу, що історично склався і існує зараз, на мою думку, є оптимальним.
Принагідно, використовуючи можливості форуму, хочу висловити щиру і сердечну подяку організаторові і голові клубу Ларисі Вировець, яка самовіддано дарує людям велику частину свого часу, енергії і сил. Впевнений, що до цих слів приєднаються і інші колеги.
Володимир Пустовалов
 
Повідомлення: 5
З нами з: 10 вересня 2011, 22:14

Пропоную зміни

Повідомлення Лариса » 07 вересня 2011, 11:47

Сюди скидаємо свої пропозиції щодо поліпшення роботи клубу або зміни його формату. Тиснемо кнопку «ВІДПОВІСТИ» і далі пишемо все, що думаємо про необхідність змін у клубі. :)
Будемо вдячні.
Востаннє редагувалось Лариса в 05 січня 2012, 21:23, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Лариса
 
Повідомлення: 280
З нами з: 21 серпня 2011, 11:31
Звідки: Покотилівка


Повернутись до Все про клубні справи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


cron