Re: Чи потрібні в клубі поетичні вечори зі студійним ухилом?
Додано: 09 вересня 2011, 00:26
Lucinissima
До речі, можна запропонувати клубівцям, які навідуються на цей форум, висловлювати їхні побажання щодо тематики зустрічей. Наприклад, про яких авторів вони б хотіли почути/розповісти. Таке попереднє обговорення, мені здається, стане Тобі у пригоді в той момент, коли Ти постанеш перед необхідністю швидко визначити теми на наступний місяць
Re: Чи потрібні в клубі поетичні вечори зі студійним ухилом?
Додано: 08 вересня 2011, 22:07
Lucinissima
Я думаю, що: і перше, і друге, і третє, і четверте. Має бути різноманітність.
Чи потрібні в клубі поетичні вечори зі студійним ухилом?
Додано: 08 вересня 2011, 16:24
Лариса
Як на вашу думку, який формат клубних зустрічей найбільш доречний:
- суто поетично-пісенні вечори; - доповіді запрошених фахівців на історичні, літературні та мистецькі теми; - авторські вечори відомих поетів; - літературні читання зі студійним компонентом, метою яких має бути виховання смаку поетів та читачів.
І чи потрібні такі вечори? Чи ми всі «поети такого рівня...»?